Krajowy sztab ratownictwa społecznej sieci ratunkowej

kontakt sr2KRAJOWY SZTAB RATOWNICTWA SPOŁECZNEJ SIECI RATUNKOWEJ

 

Przedstawiamy Państwu propozycję zapewnienia bezpłatnego korzystania z Przycisku Sieci Życia® wszystkim mieszkańcom z Państwa terenu (bez względu na wiek i sytuację materialną).
W zamian prosimy o niewielkie wsparcie (do uzgodnienia: np. 2 tysiące złotych rocznie).
Natomiast całkowity miesięczny koszt utrzymania w Sieci Życia®, należącego do gminy urządzenia zakupionego w ramach programu Korpus Wsparcia Seniorów wynosi 10 zł, a wraz z kartą SIM 12 zł. Całkowity koszt tzw. „opaski bezpieczeństwa SOS” lub innego podobnego urządzenia przekazanego przez nas na własność wynosi w zależności od modelu od ok. 20 dolarów USA do ok. 200 – 400 zł.
Przycisk Sieci Życia® zapewnia możliwość natychmiastowego, automatycznego wysłania sygnału wezwania pomocy w sytuacji wymagającej jej udzielenia (np. zasłabnięcie lub napad), gdy dana osoba nie jest w stanie zadzwonić i powiedzieć co i komu się stało. Skorzystanie z naszej propozycji niewątpliwie przyczyni się do likwidacji wśród mieszkańców odczucia bezradności w sytuacji zagrożenia życia, a także do uświadomienia, że lokalnym władzom zależy na poprawie ich bezpieczeństwa i komfortu życia. Przycisk Sieci Życia® można ustawić w telefonie, zarówno stacjonarnym jak i komórkowym, i nie trzeba wówczas ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

kliknij tu: żeby zobacz szczegóły